środa, 24 lipca 2013

Piercing

Dzisiaj będzie trochę zdjęć, ponieważ przykładem mojej kochanej Badstberowej (KC wiedz :* ) postanowiłam napisać post o piercingu. Na wstępie powiem, że uwielbiam modyfikacje ciała. <3
Sama mam kilka kolczyków i dwa tunele.
Piercingiem zainteresowałam się już około 4-5 klasy podstawówki. Miałam wtedy 2 kolczyki podstawowe i dodatkową dziurkę w lewym uchu. W czasie wakacji pomiędzy 5 a 6 klasą już miałam po 2 kolczyki w każdym uchu. W lutym zrobiłam 3 dziurkę w prawym uchu której niedawno pozwoliłam zarosnąć.
Od dłuższego czasu podobały mi się tunele. Jednak nie miałam odwagi ich zrobić, aż do 1 gimnazjum. Wtedy kupiłam 1 rozpychacz. Kilka razy przerywałam rozpychanie, ponieważ robiłam to za szybko i uszy mi ropiały. Teraz jednak robię to z głową i powoli, i uszy mają się dobrze. Teraz w lewym uchu mam spiralę 5 mm, a w drugim 6 mm.

Nie długo przed zakończeniem roku doszedł mi kolejny kolczyk. Helix.
Początkowo było super, przekłucie nawet nie bolało. Jednak najgorzej było 2 dni po przekłuciu. Chrząstka dosyć mocno spuchła, bolała, i była czerwona. Jednak po tygodniu cierpliwej pielęgnacji ucho wróciło do normy i dalej spokojnie się goiło. Helix mam po dzień dzisiejszy. Właściwie do tego przekłucia można założyć większość kolczyków:
*Podkówkę

*Banana
*Kółeczko
*Oraz  takie: serduszko lub gwiazdkę


Ja sama mam banana, zakończonego błękitnymi kostkami do gry.
Oprócz piercingu uszu, podobają mi się również inne kolczyki:
 *Smiley
Zamierzam w niedalekiej przyszłości zrobić sobie smiley. :3
*Angel bites

*Snake bites

*Monroe

*Medusa

Niedługo dojdzie mi nowy kolczyk- tounge web.

A jakie jest wasze zdanie o piercingu?

2 komentarze:

  1. Tesz Cię kocham :**
    I piercing tesz kocham *O*

    OdpowiedzUsuń
  2. A mnie nikt nie kocha :'(
    Notka fajna ale i tak jestem przeciw tunelom ://

    OdpowiedzUsuń